نت دی ال | NetDl

دانلود نمونه سوالات استخدامی|دانلود رایگان

نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت فولاد زرند ایرانیان

نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت فولاد زرند ایرانیانReviewed by نت دی ال on Jun 30Rating: 5.0نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت فولاد زرند ایرانیاندانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت فولاد زرند ایرانیان همراه با جواب

بسته کمک آموزشی نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت فولاد زرند ایرانیان از سایت نت دی ال برای افزایش آمادگی داوطلبین شرکت در این آزمون استخدامی جهت دانلود و مطالعه داوطلبین این آزمون قرار داده شده است.

– این مجموعه از گروه کارشناسان ما با توجه مفاد و دروس اعلام شده برای آزمون امسال شرکت فولاد زرند ایرانیان جهت افزایش سطح آمادگی و آشنایی با نحوه سوالات در یک بسته آموزشی شامل نمونه سوالات پرتکرار آزمون های استخدامی برای مطالعه شرکت کنندگان قرار گرفته است.دروس آزمون امسال با توجه به متن آگهی استخدامی :

آزمون کلیه مقاطع تحصیلی شامل ۴۰ سؤال عمومی و ۴۰ سؤال تخصصی میباشد. سؤالات عمومی شامل معارف اسلامی، زبان و ادبیات فارسی، زبان انگلیسی و هوش و استعداد تحصیلی میباشد و سؤالات تخصصی شامل دروس تخصصی رشته دانشگاهی مورد نظر خواهد بود. (برای مشاهده متن کامل آزمون استخدامی اینجا را کلیک کنید )

نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت فولاد زرند ایرانیان

+ محتویات این بسته شامل نمونه سوالات پرتکرار آزمون های استخدامی ادوار گذشته استخدامی با توجه به دروس امسال شرکت فولاد زرند ایرانیان می باشد که داوطلبین می توانند بعد از دانلود آن را مطالعه نمایند.این مجموعه حاوی محتویات زیر می باشد.

++ محتویات [با توجه به مفاد آزمون] بعد از دانلود شامل ( 1940 سوال با جواب ) :

–+ 530 سوال پرتکرار زبـان انگلیسی همراه با پاسخنامه
–+ 410 سوال پرتکرار هوش و استعداد تحصیلی همراه با پاسخنامه
–+ 550 سوال پرتکرار زبان و ادبیـات فارسـی همراه با پاسخنامه
–+ 450 سوال پرتکرار معارف اسلامی همراه با پاسخنامه

++ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ دقیق بوده و برای کلیه مقاطع تحصیلی مناسب می باشد.
++ توجه : تمامی فایل های با قابلیت پرینت بوده و همچنین می توانید فایل های و محتویات را در مبایل ، تبلت و کامپیوتر شخصی خود مشاهده و مطالعه نمایید.

— چطور میتونم نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت فولاد زرند ایرانیان رو تهیه کنم؟

– شما هم اکنون با داشتن رمز دوم کارت عابر خود و پرداخت اینترنتی قیمت محصول میتوانید بلافاصله پس از پرداخت لینک دانلود کل محتویات این مجموعه نمونه سوالات استخدامی را دریافت کنید و گامی بلند به سوی استخدامی شدن خود بر دارید .این بسته به مدت محدودی با تخفیف استثنایی ( قیمت بسیار پایین تر نسبت به سایت های مشابه ) قابل خرید و دانلود می باشد.

راهنمای دانلود ( خلاصه مراحل دانلود )

[ بلافاصله بعد از کلیک بروی دانلود و خرید آنلاین ( یکی از لینک های خرید ) ، مشخصات خود را که شامل نام و ایمیل می باشد جهت ارسال فایل و گارانتی وارد کنید ، ،پس از وارد کردن مشخصات بروی “تکمیل فرآیند پرداخت “ کلیک نمایید،سپس به صفحه بانک هدایت خواهید شد و پس از پرداخت موفق همزمان لینک “ دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت فولاد زرند ایرانیانعلاوه بر نمایش در سایت به ایمیل شما هم ارسال می گردد. ]

لینک خرید 1 :

لینک خرید 2 ( کمکی ) :

[parspalpaiddownloads id=”181″]

پرداخت با همه کارت های عضو شتاب امکان پذیر است.

( درگاه پرداخت تفاوتی در پرداخت شما ندارد )

لینک های خرید تفاوتی با یکدیگر ندارد .

  • اگر در مراحل دانلود با مشکل مواجه شدید راهنمایی های زیر میتواند کارگشا باشد :

راهنمای تصویری مراحل دانلود و خرید

راهنمای سوالات و مشکلات متداول

تماس با شماره پشتیبانی سایت و رفع مشکل