نت دی ال | NetDl

دانلود نمونه سوالات استخدامی|دانلود رایگان

نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت پارس فولاد سبزوار

نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت پارس فولاد سبزوارReviewed by netdl.ir on Apr 2Rating: 4.0نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت پارس فولاد سبزواردانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت پارس فولاد سبزوار به همراه جواب

این مجموعه کمک آموزشی استخدامی از گروه کارشناسان سایت نت دی ال با نام نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت پارس فولاد سبزوار جهت افزایش آمادگی داوطلبین شرکت در این آزمون استخدامی تدوین و برای دانلود و مطالعه قرار داده شده است.

– این مجموعه پیشنهادی و کمک آموزشی استخدامی با توجه مفاد و دروس اعلام شده برای آزمون امسال در یک بسته آموزشی شامل نمونه سوالات پرتکرار آزمون های استخدامی و جزوات آموزشی مختلف برای گردآوری و عرضه گردیده است.

+ با توجه به متن آگهی منتشر شده آزمون استخدامی در دو بخش عمومی و تخصصی بوده که بخش مشترک و عمومی شامل دروس استعداد و توانمندهی های ذهنی و شناختی ، معارف اسلامی ، زبان انگلیسی ، دانش رایانه مقدماتی [ مقطع کاردانی ] و دانش رایانه پیشرفته [ مقطع کارشناسی] و دروس تخصصی با توجه به رشته و شغل مورد نظر خواهد بود.

نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت پارس فولاد سبزوار

+ محتویات این بسته شامل نمونه سوالات پرتکرار آزمون های استخدامی ادوار گذشته آزمون های مختلف با توجه به دروس آزمون امسال می باشد که داوطلبین می توانند بعد از دانلود آن را مطالعه نمایند.

++ محتویات بسته نمونه سوالات استخدامی پیشنهادی ( 2495 سوال با جواب ) :

–+ 750 سوال پرتکرار استعداد و توانمندهی های ذهنی و شناختی همراه با پاسخ
–+ 450 سوال پرتکرار معارف اسلامی همراه با پاسخ
–+ 630 سوال پرتکرار زبان انگلیسی همراه با پاسخ
–+ 665 سوال پرتکرار دانش رایانه مقدماتی و پیشرفته همراه با پاسخ

++ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ دقیق می باشد.
++ توجه : تمامی فایل های با قابلیت پرینت بوده و همچنین می توانید فایل های و محتویات را در مبایل ، تبلت و کامپیوتر شخصی خود مشاهده و مطالعه نمایید.

— چطور میتونم نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت پارس فولاد سبزوار رو تهیه کنم؟

– شما هم اکنون با داشتن رمز دوم کارت عابر خود و پرداخت اینترنتی قیمت محصول میتوانید بلافاصله پس از پرداخت لینک دانلود کل محتویات این مجموعه نمونه سوالات استخدامی را دریافت کنید و گامی بلند به سوی استخدامی شدن خود بر دارید .

راهنمای دانلود ( خلاصه مراحل دانلود )

[ بلافاصله بعد از کلیک بروی دانلود و خرید آنلاین ( یکی از لینک های خرید ) ، مشخصات خود را که شامل نام و ایمیل می باشد جهت ارسال فایل و گارانتی وارد کنید ، ،پس از وارد کردن مشخصات بروی “تکمیل فرآیند پرداخت “ کلیک نمایید،سپس به صفحه بانک هدایت خواهید شد و پس از پرداخت موفق همزمان لینک “ دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت پارس فولاد سبزوارعلاوه بر نمایش در سایت به ایمیل شما هم ارسال می گردد. ]

لینک خرید 1 :

لینک خرید 2 ( کمکی ) :

[parspalpaiddownloads id=”177″]

پرداخت با همه کارت های عضو شتاب امکان پذیر است.

( درگاه پرداخت تفاوتی در پرداخت شما ندارد )

لینک های خرید تفاوتی با یکدیگر ندارد .

اگر در مراحل دانلود با مشکل مواجه شدید راهنمایی های زیر میتواند کارگشا باشد :

راهنمای تصویری مراحل دانلود و خرید

راهنمای سوالات و مشکلات متداول

تماس با شماره پشتیبانی سایت و رفع مشکل