نت دی ال | NetDl

دانلود نمونه سوالات استخدامی|دانلود رایگان

نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت تعاونی توانخواهان

نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت تعاونی توانخواهانReviewed by netdl.ir on Feb 11Rating: 4.0نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت تعاونی توانخواهاندانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت تعاونی توانخواهان با جواب

این مجموعه کمک آموزشی با نام نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت تعاونی چند منظوره توانخواهان از گروه کارشناسان سایت نت دی ال به درخواست کابران جهت افزایش آمادگی داوطلبین شرکت در این آزمون استخدامی قرار داده شده است.

– این مجموعه پیشنهادی و کمک آموزشی استخدامی از گروه کارشناسان ما با توجه مفاد و دروس اعلام شده برای آزمون امسال در یک بسته آموزشی شامل نمونه سوالات پرتکرار آزمون های استخدامی مختلف برای گردآوری و عرضه گردیده است.

+ با توجه به متن آگهی منتشر شده مفاد و دروس آزمون به شرح زیر می باشد.

– مواد امتحان برای سمت مسئول پذیرش عبارتند از: امتحان توانمندیهای عمومی شامل: ۱- زبان وادبیات فارسی ۲- زبان انگلیسی (عمومی) ۳- ریاضی وآمار مقدماتی ۴- فن­آوری اطلاعات ۵- معارف اسلامی ۶- اطلاعات سیاسی واجتماعی ومبانی قانون درمجموع به تعداد(۹۰) سوال به صورت چهارگزینه ای به مدت یک ساعت طراحی می گردد. ضمناً یک نمره منفی به ازای هر سه پاسخ غلط محاسبه خواهد شد.
– مواد امتحان برای سمتهای غیر مسئول پذیرش عبارتند از: امتحان تخصصی شامل سوالات مرتبط با رشته شغلی مورد درخواست داوطلب به تعداد ۶۰ سوال که به صورت چهار گزینه ای به مدت یک ساعت خواهد بود. ضمناً یک نمره منفی به ازای هر سه پاسخ غلط محاسبه خواهد شد.

نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت تعاونی چند منظوره توانخواهان

+ محتویات این بسته شامل نمونه سوالات پرتکرار آزمون های استخدامی ادوار گذشته مختلف با توجه به دروس قسمت عمومی آزمون امسال می باشد که داوطلبین می توانند بعد از دانلود آن را مطالعه نمایند. این مجموعه برای مشاغل کاردان پذیرش و آمار و مدارک پزشکی ، کاردان IT و کاردان حسابداری این آزمون بسیار مناسب می باشد.

++ محتویات بسته نمونه سوالات استخدامی پیشنهادی ( 3040 سوال با جواب ) :

–+ 550 سوال پرتکرار زبـان و ادبـیات فـارسـی همراه با پاسخ
–+ 410 سوال پرتکرار هوش و استعداد تحصیلی همراه با پاسخ
–+ 550 سوال پرتکرار ریاضی عمومی همراه با پاسخ
–+ 450 سوال پرتکرار فن آوری اطلاعات همراه با پاسخ
–+ 450 سوال پرتکرار معارف اسلامی همراه با پاسخ
–+ 630 سوال پرتکرار اطلاعات عمومی،سیاسی،اجتماعی و مبانی قانونی همراه با پاسخ

++ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ دقیق می باشد.
++ توجه : تمامی فایل های با قابلیت پرینت بوده و همچنین می توانید فایل های و محتویات را در مبایل ، تبلت و کامپیوتر شخصی خود مشاهده و مطالعه نمایید.

— چطور میتونم نمونه سوالات استخدامی شرکت تعاونی چند منظوره توانخواهان رو تهیه کنم؟

– شما هم اکنون با داشتن رمز دوم کارت عابر خود و پرداخت اینترنتی قیمت محصول میتوانید بلافاصله پس از پرداخت لینک دانلود کل محتویات این مجموعه نمونه سوالات استخدامی را دریافت کنید و گامی بلند به سوی استخدامی شدن خود بر دارید .

راهنمای دانلود ( خلاصه مراحل دانلود )

[ بلافاصله بعد از کلیک بروی دانلود و خرید آنلاین ( یکی از لینک های خرید ) ، مشخصات خود را که شامل نام و ایمیل می باشد جهت ارسال فایل و گارانتی وارد کنید ، ،پس از وارد کردن مشخصات بروی “تکمیل فرآیند پرداخت “ کلیک نمایید،سپس به صفحه بانک هدایت خواهید شد و پس از پرداخت موفق همزمان لینک “ دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت تعاونی چند منظوره توانخواهانعلاوه بر نمایش در سایت به ایمیل شما هم ارسال می گردد. ]

لینک خرید 1 :

لینک خرید 2 ( کمکی ) :

[parspalpaiddownloads id=”173″]

پرداخت با همه کارت های عضو شتاب امکان پذیر است.

( درگاه پرداخت تفاوتی در پرداخت شما ندارد )

لینک های خرید تفاوتی با یکدیگر ندارد .

اگر در مراحل دانلود با مشکل مواجه شدید راهنمایی های زیر میتواند کارگشا باشد :

راهنمای تصویری مراحل دانلود و خرید

راهنمای سوالات و مشکلات متداول

تماس با شماره پشتیبانی سایت و رفع مشکل