نت دی ال | NetDl

دانلود نمونه سوالات استخدامی|دانلود رایگان

نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی شازند مقطع کارشناسی

نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی شازند مقطع کارشناسیReviewed by shazand on Jan 3Rating: 5.0نمونه سوالات استخدامی پتروشیمی شازند مقطع کارشناسینمونه سوالات استخدامی پتروشیمی شازند مقطع کارشناسی,دانلود نمونه سوالات استخدامی پتروشیمی شازند مقطع کارشناسی

این مجموعه آموزشی از نمونه سوالات جهت آمادگی داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی شازند و مقطع کارشناسی (لیسانس) تهیه ، تدوین و برای دانلود قرارگرفته است.

– محتویات این بسته از گروه کارشناسان نت دی ال که با توجه به سرفصل های آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی شازند تهیه گردیده است برای افزایش آمادگی شرکت کنندگان در سطح کارشناسی ( لیسانس ) این آزمون ( قسمت سوالات عمومی ) می باشد.

– آزمون سطح کارشناسی شرکت پتروشیمی شازند با توجه به متن آگهی استخدام این شرکت دربرگیرنده دروس تخصصی و عمومی بوده که قسمت عمومی شامل سرفصل های : زبان و ادبیات فارسی – هوش و استعداد تحصیلی – مبانی کامپیوتر – زبان انگلیسی می باشد.

مونه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی شازند

– با توجه به این مفاد ، گروه کارشناسان ما مجموعه پیشنهادی حاوی نمونه سوالات پرتکرار آزمون های استخدامی را با توجه به سرفصل های آزمون ( مندرج در متن آگهی استخدام ) عمومی مقطع کارشناسی در مجموعه زیر گردآوری و برای دانلود قرار داده است.

+محتویات این بسته با توجه به سرفصل های مقطع کاردانی به شرح زیر می باشد :

590 سوال مبانی کامپیوتر به همراه پاسخ

330 سوال زبان انگلیسی  به همراه پاسخ

300 سوال زبان و ادبیات فارسی به همراه پاسخ

410 سوال هوش و استعداد تحصیلی به همراه پاسخ

توجه : تمامی نمونه سوالات دارای پاسخنامه بوده و فایل ها دارای قبلیت چاپ کاغذی و نمایش در انواع موبایل ، تبلیت و کامپیوتر می باشد.

— چطور میتونم نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی شازند مقطع کارشناسی رو تهیه کنم؟

– شما هم اکنون با داشتن رمز دوم کارت عابر خود و پرداخت اینترنتی قیمت محصول میتوانید بلافاصله پس از پرداخت لینک دانلود این مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی پتروشیمی شازند مقطع کارشناسی را دریافت کنید.

راهنمای دانلود ( خلاصه مراحل دانلود )

[ بلافاصله بعد از کلیک بروی –دانلود و خرید آنلاین ( یکی از لینک های خرید ) ، مشخصات خود را که شامل نام و ایمیل می باشد جهت ارسال فایل و گارانتی وارد کنید ، ،پس از وارد کردن مشخصات بروی –پرداخت– کلیک نمایید،سپس به صفحه بانک هدایت خواهید شد و پس از پرداخت موفق همزمان لینک ” دانلود نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی شازند مقطع کارشناسی ” علاوه بر نمایش در سایت به ایمیل شما هم ارسال می گردد. ]

لینک خرید 1 :

لینک خرید 2 ( کمکی ) :

[parspalpaiddownloads id=”115″]

پرداخت با همه کارت های عضو شتاب امکان پذیر است.

( درگاه پرداخت تفاوتی در پرداخت شما ندارد )

لینک های خرید تفاوتی با یکدیگر ندارد .

اگر در مراحل دانلود با مشکل مواجه شدید راهنمایی های زیر میتواند کارگشا باشد :

راهنمای تصویری مراحل دانلود و خرید

راهنمای سوالات و مشکلات متداول

تماس با شماره پشتیبانی سایت و رفع مشکل