نت دی ال | NetDl

دانلود نمونه سوالات استخدامی|دانلود رایگان

نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی شازند مقطع کاردانی

نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی شازند مقطع کاردانیReviewed by shazand on Jan 3Rating: 3.5 نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی شازند مقطع کاردانی نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی شازند مقطع کاردانی,دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی شازند مقطع کاردانی

این مجموعه سوالات جهت آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی شازند و مقطع کاردانی ( فوق دیپلم ) تهیه ، تدوین و برای دانلود قرارگرفته است.

– این مجموعه از گروه کارشناسان نت دی ال که با توجه به سرفصل های آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی شازند تهیه گردیده است برای آمادگی شرکت کنندگان در سطح کاردانی این آزمون ( قسمت سوالات عمومی ) می باشد.

– آزمون سطح کاردانی شرکت پتروشیمی شازند با توجه به متن آگهی استخدام این شرکت دربرگیرنده دروس تخصص و عمومی بوده که قسمت عمومی شامل : زبان و ادبیات فارسی – هوش و استعداد تحصیلی – مبانی کامپیوتر – زبان انگلیسی می باشد.

مونه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی شازند

– با توجه به این مفاد گروه کارشناسان ما نمونه سوالات پرتکرار آزمون های استخدامی را با توجه به سرفصل های آزمون عمومی مقطع کاردانی در مجموعه زیر گردآوری و برای دانلود قرار داده است.

محتویات این بسته با توجه به سرفصل های مقطع کاردانی به شرح زیر می باشد :

300 سوال زبان و ادبیات فارسی به همراه پاسخ

410 سوال هوش و استعداد تحصیلی به همراه پاسخ

590 سوال مبانی کامپیوتر به همراه پاسخ

330 سوال زبان انگلیسی به همراه پاسخ

توجه : تمامی نمونه سوالات دارای پاسخنامه بوده و فایل ها دارای قبلیت چاپ کاغذی و نمایش در انواع موبایل ، تبلیت و کامپیوتر می باشد.

— چطور میتونم نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی شازند مقطع کاردانی رو تهیه کنم؟

– شما هم اکنون با داشتن رمز دوم کارت عابر خود و پرداخت اینترنتی قیمت محصول میتوانید بلافاصله پس از پرداخت لینک دانلود این مجموعه نمونه سوالات را دریافت کنید.

راهنمای دانلود ( خلاصه مراحل دانلود )

[ بلافاصله بعد از کلیک بروی –دانلود و خرید آنلاین ( یکی از لینک های خرید ) ، مشخصات خود را که شامل نام و ایمیل می باشد جهت ارسال فایل و گارانتی وارد کنید ، ،پس از وارد کردن مشخصات بروی –پرداخت– کلیک نمایید،سپس به صفحه بانک هدایت خواهید شد و پس از پرداخت موفق همزمان لینک ” دانلود نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی شازند مقطع کاردانی ” علاوه بر نمایش در سایت به ایمیل شما هم ارسال می گردد. ]

لینک خرید 1 :

لینک خرید 2 ( کمکی ) :

[parspalpaiddownloads id=”114″]

پرداخت با همه کارت های عضو شتاب امکان پذیر است.

( درگاه پرداخت تفاوتی در پرداخت شما ندارد )

لینک های خرید تفاوتی با یکدیگر ندارد .

اگر در مراحل دانلود با مشکل مواجه شدید راهنمایی های زیر میتواند کارگشا باشد :

راهنمای تصویری مراحل دانلود و خرید

راهنمای سوالات و مشکلات متداول

تماس با شماره پشتیبانی سایت و رفع مشکل