نت دی ال | NetDl

دانلود نمونه سوالات استخدامی|دانلود رایگان

نمونه سوالات استخدامی مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین

نمونه سوالات استخدامی مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراینReviewed by نت دی ال on Feb 19Rating: 3.0نمونه سوالات استخدامی مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفرایندانلود نمونه سوالات استخدامی مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین با جواب

بسته کمک آموزشی نمونه سوالات آزمون استخدامی مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین از سایت نت دی ال برای افزایش آمادگی داوطلبین شرکت در این آزمون استخدامی جهت دانلود و مطالعه داوطلبین این آزمون قرار داده شده است.

– این مجموعه از سایت ما با توجه مفاد و دروس اعلام شده برای آزمون مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین جهت افزایش سطح آمادگی و آشنایی با نحوه سوالات در یک بسته آموزشی شامل نمونه سوالات پرتکرار آزمون های استخدامی برای مطالعه شرکت کنندگان قرار گرفته است.دروس آزمون امسال با توجه به متن آگهی استخدامی مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین شامل دروس عمومی و مشترک تمامی رشته ها شامل معارف ، زبان و ادبیات فارسی ، زبان انگلیسی ، هوش ، اطلاعات عمومی و اجتماعی ( هرکدام ۱۵ سوال ) و مهارت های هفتگانه کامپیوتر ( ۲۰ سوال ) که مجموعاً ۸۰ سوال می باشد .

نمونه سوالات آزمون استخدامی مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین

+ محتویات این بسته شامل نمونه سوالات پرتکرار آزمون های استخدامی مختلف با توجه به دروس امسال می باشد که داوطلبین می توانند بعد از دانلود آن را مطالعه نمایند.این مجموعه حاوی محتویات زیر می باشد.

++ محتویات [با توجه به مفاد آزمون] بعد از دانلود شامل ( 3020 سوال با جواب ) :

–+ 530 سوال درس زبـان عمــومی همراه با پاسخنامه
–+ 450 سوال درس مهـارت های هفـتگانه کـامپیوتر همراه با پاسخنامه
–+ 410 سوال درس توانمندی های ذهنی ( هوش ) همراه با پاسخنامه
–+ 550 سوال درس ادبیـات فارسـی همراه با پاسخنامه
–+ 450 سوال درس معارف اسلامی همراه با پاسخنامه
–+ 630 سوال درس اطلاعات عمومی،سیاسی،اجتماعی همراه با پاسخنامه

++ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ دقیق می باشد.
++ توجه : تمامی فایل های با قابلیت پرینت بوده و همچنین می توانید فایل های و محتویات را در مبایل ، تبلت و کامپیوتر شخصی خود مشاهده و مطالعه نمایید.

— چطور میتونم نمونه سوالات آزمون استخدامی مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین رو تهیه کنم؟

– شما هم اکنون با داشتن رمز دوم کارت عابر خود و پرداخت اینترنتی قیمت محصول میتوانید بلافاصله پس از پرداخت لینک دانلود کل محتویات این مجموعه نمونه سوالات استخدامی را دریافت کنید و گامی بلند به سوی استخدامی شدن خود بر دارید .

راهنمای دانلود ( خلاصه مراحل دانلود )

[ بلافاصله بعد از کلیک بروی دانلود و خرید آنلاین ( یکی از لینک های خرید ) ، مشخصات خود را که شامل نام و ایمیل می باشد جهت ارسال فایل و گارانتی وارد کنید ، ،پس از وارد کردن مشخصات بروی “تکمیل فرآیند پرداخت “ کلیک نمایید،سپس به صفحه بانک هدایت خواهید شد و پس از پرداخت موفق همزمان لینک “ دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین علاوه بر نمایش در سایت به ایمیل شما هم ارسال می گردد. ]

لینک خرید 1 :

لینک خرید 2 ( کمکی ) :

[parspalpaiddownloads id=”184″]

پرداخت با همه کارت های عضو شتاب امکان پذیر است.

( درگاه پرداخت تفاوتی در پرداخت شما ندارد )

لینک های خرید تفاوتی با یکدیگر ندارد .

اگر در مراحل دانلود با مشکل مواجه شدید راهنمایی های زیر میتواند کارگشا باشد :

راهنمای تصویری مراحل دانلود و خرید

راهنمای سوالات و مشکلات متداول

تماس با شماره پشتیبانی سایت و رفع مشکل