نت دی ال | NetDl

دانلود نمونه سوالات استخدامی|دانلود رایگان

نمونه سوالات آزمون استخدامی دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان

نمونه سوالات آزمون استخدامی دانشکده فنی و مهندسی گلپایگانReviewed by netdl.ir on Feb 21Rating: 4.5نمونه سوالات آزمون استخدامی دانشکده فنی و مهندسی گلپایگاندانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان با جواب کامل

این مجموعه کمک آموزشی استخدامی از گروه کارشناسان سایت نت دی ال با نام نمونه سوالات آزمون استخدامی دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان جهت افزایش آمادگی داوطلبین شرکت در این آزمون استخدامی تدوین و برای دانلود و مطالعه قرار داده شده است.

– این مجموعه پیشنهادی و کمک آموزشی استخدامی با توجه مفاد و دروس اعلام شده برای آزمون امسال در یک بسته آموزشی شامل نمونه سوالات پرتکرار آزمون های استخدامی و جزوات آموزشی مختلف برای گردآوری و عرضه گردیده است.

+ با توجه به متن آگهی منتشر شده مفاد و دروس آزمون شامل ریاضیات عمومی و پایه ، مهارت های هفت گانه (ICDL)، آیین نگارش و مکاتبات اداری ، هوش ، معارف و احکام اسلامی ، زبان انگلیسی خواهد بود.

نمونه سوالات آزمون استخدامی دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان

+ محتویات این بسته شامل نمونه سوالات پرتکرار آزمون های استخدامی ادوار گذشته مختلف با توجه به دروس آزمون امسال به همراه جزوه آموزشی می باشد که داوطلبین می توانند بعد از دانلود آن را مطالعه نمایند.

++ محتویات بسته نمونه سوالات استخدامی پیشنهادی ( 1890 سوال با جواب ) :

–+ 250 سوال پرتکرار ریاضیات عمومی و پایه همراه با پاسخ
–+ 450 سوال پرتکرار مهارت های هفت گانه (ICDL) همراه با پاسخ
–+ 410 سوال پرتکرار هوش همراه با پاسخ
–+ 450 سوال پرتکرار معارف و احکام اسلامی همراه با پاسخ
–+ 330 سوال پرتکرار زبان انگلیسی همراه با پاسخ
–+ به همراه جزوه آموزشی آیین نگارش و مکاتبات اداری

++ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ دقیق می باشد.
++ توجه : تمامی فایل های با قابلیت پرینت بوده و همچنین می توانید فایل های و محتویات را در مبایل ، تبلت و کامپیوتر شخصی خود مشاهده و مطالعه نمایید.

— چطور میتونم نمونه سوالات آزمون استخدامی دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان رو تهیه کنم؟

– شما هم اکنون با داشتن رمز دوم کارت عابر خود و پرداخت اینترنتی قیمت محصول میتوانید بلافاصله پس از پرداخت لینک دانلود کل محتویات این مجموعه نمونه سوالات استخدامی را دریافت کنید و گامی بلند به سوی استخدامی شدن خود بر دارید .

راهنمای دانلود ( خلاصه مراحل دانلود )

[ بلافاصله بعد از کلیک بروی دانلود و خرید آنلاین ( یکی از لینک های خرید ) ، مشخصات خود را که شامل نام و ایمیل می باشد جهت ارسال فایل و گارانتی وارد کنید ، ،پس از وارد کردن مشخصات بروی “تکمیل فرآیند پرداخت “ کلیک نمایید،سپس به صفحه بانک هدایت خواهید شد و پس از پرداخت موفق همزمان لینک “ دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی دانشکده فنی و مهندسی گلپایگانعلاوه بر نمایش در سایت به ایمیل شما هم ارسال می گردد. ]

لینک خرید 1 :

لینک خرید 2 ( کمکی ) :

[parspalpaiddownloads id=”174″]

پرداخت با همه کارت های عضو شتاب امکان پذیر است.

( درگاه پرداخت تفاوتی در پرداخت شما ندارد )

لینک های خرید تفاوتی با یکدیگر ندارد .

اگر در مراحل دانلود با مشکل مواجه شدید راهنمایی های زیر میتواند کارگشا باشد :

راهنمای تصویری مراحل دانلود و خرید

راهنمای سوالات و مشکلات متداول

تماس با شماره پشتیبانی سایت و رفع مشکل